COURSE
NAME
DAY
ROOM 
CS 110 Liu, Yiting T 12:00PM-2:00PM ENGR 4456
Olayiwola, Waliyat T 3:00pm-5:00pm ENGR 4456
CS 112 Debnath, Arnab F 10:30am-1:30pm ENGR 4456
Deshpande, Nikhil R 9:00am-12:00pm ENGR 4456
Dhakal, Roshan W 10:30am-12:00pm; W 1:30pm-3:00pm ENGR 4456
Mansur, S. M. Hasan F 1:30pm-4:30pm ENGR 4456
Naik, Ashish F 9:00am-10:30am; F 6:00pm-7:30pm ENGR 4456
Rahman, Taseef T 3:00pm-4:30pm; R 6:00-7:30pm; F 4:30pm-6:00pm ENGR 4456
Sheladiya, Dhruvesh R 1:30pm-4:30pm ENGR 4456
Shrestha, Sulabh M 1:30pm-3:00pm; T 9:00am-10:30am ENGR 4456
Tetali, Anjani M 4:30pm-7:30pm ENGR 4456
Yan, Chuan M 10:30am-12:00pm; W 4:30pm-7:30pm  ENGR 4456
CS 211 Chai, Zheng W 1:00-2:00pm ENGR 5321
Rahman, Mohammad Arifur F 10:30am-12:30pm ENGR 4456
Ravishankar, Ashwin T 1:15-2:15pm ENGR 5321
Reddy, Pushal W 3:00-4:00pm ENGR 4456
Salma, Sabiha M 9:00-11:00am ENGR 5321
Singh, Charu T 5:00pm-7:00pm ENGR 4456
Wang, Ao F 9:30-10:30am ENGR 4456
CS 222 Li, Wanwan M/W 3:00-5:00pm ENGR 4456
Pagaro, Deepak M 12:00-2:00pm  ENGR 4456
Morato, Andrew M/W 1:00-3:00pm ENGR 4456
CS 262 Palash, Mahbubul Alam F 3:20-5:20pm ENGR 4456
Sahu, Prashant R 11:00am-1:00pm ENGR 4456
Tadepalli, Sivani T 12:30pm-2:30pm ENGR 4456
CS 310 Das, Soumita T 11:30am-1:30pm ENGR 4456
Rokade, Arantha M 11:30-1:00pm; W 5:30-7:00pm ENGR 4456
Shareef, Murtuza F 4:30-7:30pm ENGR 4456
Singh, Eshita T 4:00-7:00pm ENGR 4456
CS 321 Augustin, Anne Martine R 12:00-2:00pm ENGR 5321
Mavintop, Bhargavi 3:00-5:00pm ENGR 5321
Mathialagan, Deepanprakash T 1:00-2:00pm ENGR 5321
CS 330 Chintakunta, Venkateshwar M 2:00-3:00pm; F 12:00-1:00pm ENGR 5321
Khan, Anzal R 3:00-5:00pm ENGR 4456
Pedrood, Bahman T/R 3:00-4:00pm ENGR 5321
CS 351  Xing, Qi M 1:30pm-2:30pm; T 1:00-2:00pm ENGR 4456
CS 367 Darwich, Nabil R 1:00pm-3:00pm ENGR 4456
Kabir, Anowarul M 10:00am-12:00pm ENGR 4456
Yang, Yajie (Vicky) T 12:00pm-2:00pm ENGR 4456
CS 440/540 Hosain, Al Amin R 4:00-6:00pm ENGR 4456
CS 450 Gao, Yifeng F 10:00am-2:00pm  ENGR 5321
Sarvari, Hamed M/T 3:00-4:00pm ENGR 5321
CS 455 Zhi, Jixuan M 1:00-3:00pm; F 5:00-7:00pm ENGR 5321
Nimmala, Sravya M 1:00-3:00pm; R 4:00-6:00pm ENGR 5321
CS 463  Easley, Julian M/W 12:00pm-2:oopm ENGR 4456
CS 465 Anderson, Nicholas W 3:00-6:30pm  ENGR 4456
Mughal, Hamza R 1:00pm-3:00pm; F 1:20pm-2:45pm ENGR 4456
CS 468  Wu, Peng M 11:00am-12:30pm  ENGR 5321
CS 469  Wu, Peng M 11:00am-12:30pm ENGR 5321
CS 471 Roy, Abhishek T/R 2:00pm-4:00pm ENGR 4456
Venkatesh, Adidya M/T 2:00pm-4:00pm ENGR 4456
Zhang, Zhicong (Jenny) T 9:00am-12:00pm ENGR 4456
CS 475 Mishra, Abhijeet F 5:30-7:30pm ENGR 4456
CS 480 Georgakis, Georgios M 1:00pm-2:00pm; W 1:00pm-2:00pm ENGR 4456
CS 483 Andrews, Kevin M 11:00am-1:00pm; F 1:00-4:00pm ENGR 4456
Kabir, Kazi Lutful T 1:00-3:00pm ENGR 4456
Li, Xiaosheng R 4:00-6:00pm ENGR 5321
CS 484 Mani, Priya T 3:00-4:00pm; W 3:30pm-4:30pm ENGR 4456
Zhang, Li W 4:00-6:00pm ENGR 5321
CS 504 Kour, Avneet R 4:00-6:00pm ENGR 4456
CS 550 Hao, Yue M 6:00-8:00pm ENGR 5321
CS 555  Duggireddy Lakshmireddy Gari, Padmavathi R 4:00pm-6:00pm ENGR 5321
CS 580 Xing, Qi M 4:30-6:00pm; W 7:30-9:00pm ENGR 4456
CS 583 Yang, Yong W 4:00pm-6:00pm ENGR 5321
CS 584  Chen, Yujing W/R 3:00-4:00pm ENGR 5321
CS 682 Chen, Yujing W 2:00-3:00pm ENGR 5321
ISA 562  Duggireddy Lakshmireddy Gari, Padmavathi R 4:00pm-6:00pm ENGR 5321
ISA 564  Morato, Andrew    
ISA 656  Chatzigiannis, Panagiotis R 2:30pm-4:00pm ENGR 5321
SWE 205  Patel, Yash    
SWE 321 Mavintop, Bhargavi W 1:30-3:30pm ENGR 5321
Mathialagan, Deepanprakash T 1:00-2:00pm ENGR 5321
SWE 437 Dixit, Suma T 3:00pm-5:00pm ENGR 5321
SWE 443  Mathialagan, Deepanprakash T 2:00-3:00pm ENGR 5321
SWE 619   Annamreddi, Bhuvan Chowdary W 5:00pm-7:00pm ENGR 5321
SWE 621 Annamreddi, Bhuvan Chowdary M 4:30pm-6:30pm ENGR 5321
SWE 632  Alam, Fardina Fathmiul By Appointment  
SWE 637  Alam, Fardina Fathmiul R 2:00-4:00pm ENGR 5321
SWE 642 Ichanahalli Anantharamaiah, Mrudula (Mia) T 4:00-6:00pm ENGR 5321
SWE 645  Ichanahalli Anantharamaiah, Mrudula (Mia) T 4:00-6:00pm ENGR 5321
SWE 681 Patel, Yash