|
|
|
|
|
|
|
KALENDARIUM |
dzień |
data |
|
miejsce |
1 |
18 VII |
Śr. |
wyjazd z Krakowa, pociąg |
2 |
19 VII |
Czw. |
pociąg |
3 |
20 VII |
Pt. |
pociąg |
4 |
21 VII |
So. |
Min.Wody-Elbrus-baza Dżantugan |
5 |
22 VII |
N. |
Przeł.WCSPS, Kurmaczi |
6 |
23 VII |
Pn. |
Przeł.WCSPS, po poprusk do Nalczika |
7 |
24 VII |
Wt. |
WCSPS-Dżantugan-Zełena Gostnica |
8 |
25 VII |
Śr. |
Gumaczi przez Przeł Gumaczi Łużną |
9 |
26 VII |
Czw. |
Zełena Gostnica, rekonesans pod Via-Tau |
10 |
27 VII |
Pt. |
Via-Tau, odwrót spod wierzchołka |
11 |
28 VII |
So. |
w dół Dol. Adył-Su i do Dol. Iryk |
12 |
29 VII |
N. |
Przeł. Tereskolak, odwrót - burza |
13 |
30 VII |
Pn. |
Przeł. Iryk-Czat, burza, żegnamy Czatkarę |
14 |
31 VII |
Wt. |
zejście w Dolinę Iryk |
15 |
1 VIII |
Śr. |
Elbrus-Azau-kolejka i wyciąg do "Beczek" |
16 |
2 VIII |
Czw. |
Prijut 11-tu, Skały Pastuchowa |
17 |
3 VIII |
Pt. |
niepogoda |
18 |
4 VIII |
So. |
atkak szczytowy - zach wierzchołek |
19 |
5 VIII |
N. |
Prijut 11-tu, odpoczywamy |
20 |
6 VIII |
Pn. |
baza na Sedlowinę Elbrusa |
21 |
7 VIII |
Wt. |
wsch wierzch,Prijut,Elbrus,baza Adył-Su |
22 |
8 VIII |
Śr. |
baza Adył-Su, targ w Czegecie |
23 |
9 VIII |
Czw. |
baza Adył-Su |
24 |
10 VIII |
Pt. |
Elbrus-Min.Wody, pociąg |
25 |
11 VIII |
So. |
pociąg |
26 |
12 VIII |
N. |
pociąg, powrót do Krakowa |
|
|
|
|
|
|
|